Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: elektromechanik elektrických zařízení, Brno

Pozice:
elektromechanik elektrických zařízení
Zaměstnavatel:
IVEP, a.s.
IČO:
00566993
Oblast (okres, kraj):
Brno
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

Telef. kontakt PO PÁ 8:00-15:00 hodin
Pro rozšiřující se výrobu hledáme kolegu na pozici elektromechanika.

Náplň práce:
- zapojování a seřizování přístrojů dle schématu
- práce s technickou dokumentací
- mechanická montáž v naší výrobní hale na Vídeňské
- možnost zapojit se na montáži na území České republiky, ale také v zahraničí (nikoho ale k výjezdům nenutíme, jsou to spíše výjimečné záležitosti)
- kontrola a seřízení přístrojů před jejich balením
- pomocné režijní práce

Požadavky:
- vzdělání SOU/SŠ elektrotechnického směru
- praxe na této pozici je vítána
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- orientace ve výkresové dokumentaci
- komunikativnost - vždy oceníme nový nápad nebo návrh na zlepšení

Nabízíme:
- práci na HPP - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod
- nástup dle dohody
- zázemí dobrého kolektivu ve společnosti s dlouholetou tradicí

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Veronika Vilímová
Telefon:
+420 602 581 233
Počet zobrazení inzerátu:
34×